blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG ivko1507
ČLÁNKY
DISKUSIE
SLEDOVAŤ BLOG
Vitajte na mojom blogu
ivko1507Dekorácie do bytu
pridal ivko1507 1.2. 2019 o 22:10

Byt alebo dom - priestor, kde bývame, spíme, jeme, radujeme sa, tvoríme, pracujeme, žijeme. Je to miesto, kde trávime veľa času a potrebujeme sa tam cítiť príjemne, pohodlne aj krásne. Na to, aby sme si vytvorili harmonický priestor, nám pomáhajú aj rôzne dekorácie do bytu. Obľúbené predmety, kvetináče plastové, doplnky, nábytok to všetko vytvára náš domov.

Niekto je zberateľ obrazov, ďalší zberateľom šálok, iný miluje farebné textílie alebo chce mať všade mäkké vankúše, aby si zvýšil pohodlie. Iní nedajú dopustiť na krásne prestieranie alebo máme milovníkov štýlových bytových doplnkov, tzv. šperky domácnosti. Zberateľské kúsky 🙂 Naopak mnohé domácnosti sú dnes zariadené jednoducho, minimalisticky, naturálne v súlade s prírodou.

A čo Vy? Aké dekorácie sú pre Vás tie pravé do bytu, do Vašej domácnosti? Aká dekoračný predmet Vás v byte poteší vždy, keď sa vrátite domov?

Aké náročné je si dnes vybrať. Čo poviete? Toľko rôznych štýlov: moderný, klasický, retro, vintage, historický, romantický, etno štýl, koloniálny, vidiecky a mnoho ďalších.

Ako si potom zariadiť byt?

Kde sa inšpirovať a od koho si nechať poradiť?

Jedno je isté, dekorácie do bytu musia ladiť s Vašou osobnosťou. Inšpirujte sa napríklad svojim štýlom obliekania.

Máte radi jednoduchosť s výrazným detailom?

Pohodlnosť, ležérnosť a minimálnu údržbu?

Moderné línie, výrazné farby, lesklé doplnky?

Naturálne odtiene, prírodné materiály?

Tak to je jeden z kľúčov ako si položiť správne otázky pre výber dekorácií do bytu, závesov, dekoračných obliečok, bytového textilu, ktorý vytvorí domácnosť podľa Vašej osobnosti.

Mnoho otázok, veľa možností, no podstatné je to zladiť s Vami, Vaším štýlom a architektonickými prvkami v priestore. Prvoradé je tešiť sa pri tom a užívať si to, že vytvárate pre vás, vašu rodinu a priateľov. Budujete si svoj domov plný lásky a harmónie.

Rýchle zmeny v interiéri:

dekoračné sviečky
obrus na stolík v obývačke

sošky anjelov
výmena (niekedy stačí aj jeden záves a je nová farba v interiéri alebo vianočná dekorácia)
dekoračné obliečky s výrazným vzorom
Nájdete si cestu tým, že si vyberiete štýl, pri ktorom budete cítiť pocity radosti a šťastia. Vyberiete si nábytok farebne a materiálovo vám blízky, k tomu budete chcieť zladiť farby stien, textilné doplnky ako závesy, záclony, vankúše a na koniec doplnky, dekorácie, ktoré podčiarknu celkovú atmosféru bývania.

Napríklad, ak nepatríte medzi panie domáce, ktoré milujú sa starať o obrúsky, prestierania, maličké detaily, úplne stačí pár originálnych dekorácií, ktoré vyzdvihnú váš osobný štýl. Mnoho krát nie kvantita, ale kvalita zaváži a rozhodne :).Prístupov 705
Kvalita článku
hlasov 0

PRÍSPEVKY
SLEDUJETE
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
Dekorácie do bytu
[ 1.2.2019] (príspevkov 0)
Januárová záhradka - prvá časť
[ 24.1.2019] (príspevkov 0)
Opravujeme nábytok - časť 2.
[ 18.1.2019] (príspevkov 0)
Opravujeme nábytok - časť 1.
[ 26.12.2018] (príspevkov 0)
Drevo na zimu
[ 13.12.2018] (príspevkov 1)
NÁDHERNÁ ZIMNÁ OZDOBA VLASTNÝMI RUKAMI
[ 1.12.2018] (príspevkov 0)